אודות

דן נדל"ן מבית קבוצת דן היא מחברות הנדל"ן החזקות בישראל. החברה עוסקת בייזום פרויקטים למגורים ולמסחר ובנדל"ן מניב. קרוב לשמונים שנות פעילות של קבוצת דן, כגורם מרכזי במשק הישראלי מקנות לנו עוצמה פיננסית ונכסים אסטרטגיים במרכזי הביקוש בגוש דן

דן נדל"ן היא חברת בת של קבוצת התחבורה "דן" ומשמשת כזרוע הנדל"ן וההשקעות שלה. החברה, שהוקמה לפני כעשור, יוזמת פרויקטים רבי היקף בנדל"ן למגורים, למשרדים ולמסחר.

קבוצת דן , היא סמל לאומי ואחד מעמודי התווך של החברה והכלכלה הישראלית. פרט לפעילותה הענפה בתחום התחבורה, צברה הקבוצה ניסיון ונכסים בתחומים מגוונים. המשימה של דן נדל"ן היא לפתח ולהרחיב את הפעילות הנדל"נית של הקבוצה. החברה נהנית מהעוצמה הפיננסית של קבוצת דן, ומחויבת לערכיה הכוללים איכות, מקצוענות ושאיפה מתמדת למצוינות לאורך כל הדרך.

פעילותה של דן נדל"ן ממוקדת בעיקר באזורי שיאי הביקוש במרכז הארץ והיא מקדמת כיום פרויקטים בהיקף אלפי יחידות דיור בשלבים שונים, במסגרת בנייה ביזמות על קרקעות בבעלות החברה ובמסגרת התחדשות עירונית. לקוחות החברה נהנים משילוב יוצא דופן בין ביטחון ויציבות של קבוצה חזקה, לבין שירות אישי ומענה פרטני לכל רוכש.

חוזקות החברה

נדל"ן

תחבורה

אנרגיה

תשתיות

הייטק

כולם מכירים את האוטובוסים של דן, אבל לקבוצה השקעות רבות בתחומים שונים. בתחום הנדל"ן בלבד, נהנית דן נדל"ן מהון עצמי של כ-1.5 מיליארד ש"ח, מה שמייצר לה גב פיננסי איתן ויכולות יוצאות דופן. באופן לא אופייני לחברות בסדר הגודל הזה, החברה שמה דגש לא רק על מצוינות בבנייה אלה גם על שירות אישי וקרוב לכל רוכש.

קבוצת דן היא לא עוד חברה, היא חלק מאבני היסוד של המדינה. דן נחשבת לאחד המותגים הוותיקים והמוכרים בישראל ומעסיקה כיום כ-3500 עובדים. אמנם הקבוצה מזוהה בראש ובראשונה עם תחום התחבורה, אך למעשה הפרופיל העסקי שלה רחב ומגוון וכולל פעילות בתחומי הנדל"ן, האנרגיה, התשתיות וההייטק. עובדה זו מהווה יתרון משמעותי, כיוון שהיא מאפשרת חלוקת סיכונים ומבססת את הביטחון הפיננסי של החברה.

עם הון עצמי של כ-1.5 מיליארד שקל, דן נדל"ן היא חברת ענק, בעלת חוסן פיננסי אדיר ויכולות ייזום וביצוע יוצאות דופן. כוחה של החברה מאפשר לה לבחור את השותפים הטובים ביותר לכל פרויקט, רבי אומן בתחומם, כדי ליצור יצירות מופת נדל"ניות, שכיף לחיות בהן.

מעבר למצוינות בייזום וביצוע, בדן נדל"ן שמים דגש מיוחד על השירות לרוכשים. העוצמה שלנו, מאפשרת לנו להעניק שירות אישי, בוטיקי וחם לכל רוכש. אנחנו מאמינים מאוד במענה אנושי, פשוט ונוח שלא נתלה בחלופות רובוטיות. בהתאם לכך לקוחות החברה נהנים מליווי לאורך כל הדרך עד קבלת המפתח וגם לאחר מכן.

היסטוריה

האוטובוס הראשון של ''דן'' יצא לדרכו בחורף 1945,

האוטובוס הראשון של "דן" יצא לדרכו בחורף 1945, עוד בימי המנדט הבריטי. מאז החברה עשתה דרך ארוכה ומלאת עשייה. קבוצת דן , היא סמל לאומי ואחד מעמודי התווך של החברה והכלכלה הישראלית.

פרט לפעילותה הענפה בתחום התחבורה, צברה הקבוצה ניסיון ונכסים בתחומים מגוונים. המשימה של דן נדל"ן היא לפתח ולהרחיב את הפעילות הנדל"נית של הקבוצה. החברה נהנית מהעוצמה הפיננסית של קבוצת דן, ומחויבת לערכיה הכוללים איכות, מקצוענות ושאיפה מתמדת למצוינות לאורך כל הדרך.

דילוג לתוכן